Законопроект «Відродження» допоможе стати на ноги українській економіці, – Віктор Бондар

10.02.2018

Без захисту вітчизняної промисловості Україна ризикує перетворитись на сировинний придаток Європи.

Про це голова партії «Відродження», народний депутат України Віктор Бондар заявив під час зустрічі з представниками Українського союзу промисловців та підприємців, що відбулася 7 лютого.

За словами політика, уряд повинен підтримати українських виробників через впровадження преференцій, програм державного кредитування та зменшення податкового тиску. Інакше, наголосив народний депутат, українські виробники не зможуть витримати конкуренції на ринку, а сама Україна стрімко втратить світові позиції індустріально розвиненої держави.

Щоб запобігти цьому, у «Відродженні» підготували законопроект, який містить низку важливих пропозицій на підтримку вітчизняної промисловості. До його розробки долучилися експерти та керівники підприємств реального сектору економіки.

«Ми звертались і продовжуємо звертатись до уряду з пропозиціями щодо стимулювання української промисловості. Поки, на жаль, влада нас не чує. Тому ми підготували законопроект, який допоможе стати на ноги українській економіці», – додав Віктор Бондар.

«По-перше, це імпортозаміщення, це підтримка українських виробників та створення для них найсприятливіших умов на внутрішньому ринку. По-друге, потрібно розпочати державну програму кредитування через державні банки під символічний відсоток, щоб українські виробники могли закупити нове обладнання для виробництва», – уточнив Віктор Бондар.

За його словами, також необхідно зменшити (а в низці напрямів взагалі скасувати) податки для українських підприємств.

«Необхідно звільнити від ПДВ все імпортоване нове обладнання, яке ввозять українські виробники, щоб вони могли накопичити хоч якийсь ресурс для подальшого розвитку», – пояснив Віктор Бондар.

Політик наголосив на критичній важливості співпраці в цьому питанні між парламентом, урядом та промисловцями.

Своєю чергою президент Українського союзу промисловців та підприємців Анатолій Кінах додав, що в УСПП готові долучитися до роботи над реалізацією законопроекту «Відродження». Він уточнив, що УСПП розробив програму «Платформа економічного патріотизму», яка допоможе досягти зростання ВВП України на рівні 7-8%.

«Ми абсолютно позитивно і з надією розглядаємо проект закону, який підготували в депутатській групі «Партія «Відродження», щодо стійкого розвитку вітчизняного підприємництва. Готові активно залучати до цієї роботи фахівців», – сказав Анатолій Кінах.

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co