Віктор Бондар передав підписану чорнобильцями резолюцію спікеру Верховної Ради

17.04.2018

Співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар передав спікеру Верховної Ради Андрію Парубію резолюцію Всеукраїнських зборів чорнобильських організацій із закликом підтримати законопроект №6292 і невідкладно внести його до порядку денного сесії парламенту.

Виступаючи під час засідання ВР у вівторок, 17 квітня, Віктор Бондар підкреслив, що проект закону, розроблений нардепами групи «Партія «Відродження», є справжньою реформою системи соціального захисту постраждалих від аварії на ЧАЕС. Однак влада вносить до порядку денного законопроект, який не вирішує проблем чорнобильців і є формальним.

«Минулого тижня у Харкові відбулися Всеукраїнські збори чорнобильських організацій. Усі чорнобильці підтримали наш законопроект і наполягають, аби він був ухвалений. На жаль, ми бачимо абсолютно іншу позицію. Сьогодні коаліція ставить на порядок денний законопроект, який абсолютно нічого не вирішує для чорнобильців, але є зручним для влади, оскільки передбачає копійчане фінансування для ліквідаторів. Він, по суті, для галочки. Тоді як ми пропонуємо законопроект, який дає чорнобильцям можливість нормально жити в цій країні, лікуватися, щоб вони розуміли, що не дарма колись ризикували своїм здоров’ям та життям», – заявив Віктор Бондар.

Народний депутат передав резолюцію до Президії Верховної Ради, а також зазначив, що на ухвалення законопроекту №6292 чекають усі чорнобильці.

«Звертаюся до вас, Андріє Володимировичу, прийняти цей законопроект, внести його до порядку денного і розглянути! Понад рік ми говоримо про це – відколи його зареєстрували, але рішення так і не приймається. Ми також передаємо резолюцію від Всеукраїнських зборів чорнобильських організацій Президентові України та уряду», – сказав співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co