Віктор Бондар: Медична реформа уряду призвела до масової еміграції українських лікарів

26.02.2018

Депутатська група «Партія «Відродження» вважає, що в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун не відповідає посаді, яку вона обіймає.

Про це під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій 26 лютого заявив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

За його словами, українська влада «загралася» в іноземних фахівців в уряді, які не несуть жодної відповідальності за свою діяльність.

«Вся країна з подивом дивиться на суперечку Геннадія Москаля з Уляною Супрун, і більшість населення в цій ситуації підтримує голову Закарпатської обласної державної адміністрації. Наша фракція уже два роки поспіль говорить про те, що Супрун не відповідає займаній посаді, а медична реформа уряду – це катастрофа для України», – наголосив Віктор Бондар.

Він додав, що наслідком медреформи уряду стала масова еміграція українських лікарів для роботи за кордоном.

«66 тисяч українських лікарів уже виїхали з країни. Радник міністра охорони здоров’я Польщі відверто говорить, що вони чекають наших медичних фахівців і готові автоматично визнавати українські дипломи про медичну освіту. Це надзвичайно тривожний сигнал. Це свідчить про те, що ця медреформа здійснюється заради знищення медичної допомоги в Україні. І це, по суті, підштовхує лікарів виїжджати з країни. Завтра нікому буде лікувати українців! А уряд наче нічого не помічає і не дає відповіді, що робити з цим міністром», – підкреслив Віктор Бондар.

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co