Валерій Писаренко: Закон про поквартирні лічильники газу дозволить відновити права мешканців багатоповерхівок

22.12.2017

Закон, який зобов’язує обладнати багатоквартирні будинки індивідуальними лічильниками газу, допоможе відновити справедливість при нарахуванні комунальних послуг для мільйонів українців.

Про це заявив народний депутат групи «Партія «Відродження» Валерій Писаренко, коментуючи ухвалення Верховною Радою законопроекту №5722-д «Про внесення змін до закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників побутовим споживачам природного газу».

За прийняття закону проголосували 325 народних депутатів.

Як зазначив Писаренко, депутатська група «Партія «Відродження» підтримала законопроект №5722-д, оскільки він допоможе знизити вартість комунальних послуг для мешканців багатоповерхівок.

«Нарешті права українців, які проживають у багатоквартирних будинках, будуть відновлені. Будинковий лічильник тепер встановлюватиметься тільки за їхньою згодою. Затверджений Кабінетом міністрів порядок визначає, у який спосіб мешканці самі зможуть купити і встановити собі поквартирний лічильник. Після чого вартість приладу їм буде компенсована за рахунок тарифів», – пояснив Валерій Писаренко.

Він також додав, що питання індивідуальних газових лічильників є нагальним для мільйонів українських родин.

«Я щойно повернувся з Харкова: люди вже стогнуть від того, що їм не дають можливості оплачувати платіжки за об’єктивні обсяги спожитого газу. Нараховують якісь суми, вписують якісь показники, які є не зрозумілими. Тому прийняття закону змінить ситуацію із порушенням прав людей, коли їх зобов’язували сплачувати тарифи за весь будинок у пропорції квартири. Гадаю, сьогодні Верховна Рада зробила невеличкий подарунок українцям до Нового року», – підкреслив народний депутат.

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co