Уряд має скасувати несправедливий порядок виплати військових пенсій, – Володимир Пилипенко

18.04.2018

Партія «Відродження» готує проект позовної заяви до окружного адміністративного суду про скасування пункту 2 урядової постанови №103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб».

Про це перший заступник голови Партії «Відродження» Володимир Пилипенко заявив під час засідання Соціальної Ради України на тему: «Соціальний захист громадян, які стали на захист країни, виконуючи свій обов’язок перед державою».

Політик запевнив, що військові пенсіонери, які зважаться судитися з Кабміном, зможуть отримати всебічну допомогу від Партії «Відродження» у відстоюванні своїх прав. Причому цей юридичний супровід поширюватиметься не лише на слухання в окружних судах, але й, якщо потрібно, у Верховному суді та навіть у Європейському суді з прав людини.

«Постанова №103 була ухвалена замість обіцяного паном Гройсманом окремого законопроекту про підвищення пенсій військовослужбовцям. І що ж у ній? У пункті 2 сказано: військовим пенсіонерам після перерахування пенсій виплачуватимуть з 1 січня 2018 року лише 50% від обіцяної суми. І тільки від 2020 року передбачається стовідсоткова виплата збільшеної пенсії. А куди ж нині ділася половина? Я так розумію, в кишенях осідає. Тому цей пункт, на моє глибоке переконання, є дискримінаційним, порушує Конституцію України», – заявив Володимир Пилипенко.

Нагадаємо, що юридична команда Партії «Відродження» вже розробила форму заяви до Пенсійного фонду України та форму позовної заяви, з якою усі без винятку чорнобильці – ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС зможуть звертатися до відповідних органів із вимогою перерахувати пенсії відповідно до чинного законодавства.

Раніше фахівці Партії «Відродження» розробили проекти заяви до Пенсійного Фонду та позовної заяви для ліквідаторів-військовослужбовців.

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co