У «Відродженні» закликали уряд у 2018 році розробити державну програму підтримки українських виробників

05.12.2017

Проект Бюджету на 2018 рік не містить жодних стимулів для розвитку української промисловості. Він зорієнтований хіба лише на збільшення фінансування правоохоронних органів та вирішення деяких соціальних питань.

Про це заявив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар.

За його словами, сьогодні промисловість фактично випала зі сфери уваги українського уряду.

«Якщо ми проаналізуємо бюджет на 2018 рік, який нам запропонував Кабінет міністрів, ми бачимо, що в нас практично з вектору розвитку країни випала промисловість, випала підтримка вітчизняного виробництва, випало питання створення нових робочих місць. Бюджет зорієнтований тільки на підвищення фінансового забезпечення правоохоронців і вирішує деякі соціальні проблеми, але не вирішує жодних питань, пов’язаних з медичною та освітньою реформами, судовою системою, аграрними питаннями», – підкреслив Віктор Бондар.

І наголосив, що депутатська група «Партія «Відродження» закликає Кабінет міністрів у 2018 році розробити спеціальну державну програму підтримки вітчизняних виробників.

«Ми вимагаємо, щоб уряд все ж таки затвердив програму підтримки вітчизняних виробників, українських промислових підприємств. Така програма має передбачати, зокрема, пільгове кредитування під закупівлю нового обладнання, під створення нових промислових об’єктів, створення робочих місць. Це єдиний перспективний шлях розвитку країни, який  дасть можливість заробляти гроші. І, як наслідок, – піднімати додатково заробітні плати, пенсії та мінімальні доходи населення», – наголосив Віктор Бондар.

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co