У «Відродженні» виступили проти запровадження додаткових заборон для інтернет-ЗМІ

25.06.2018

У депутатській групі «Партія «Відродження» виступають проти запровадження додаткових обмежень у роботі інтернет-ЗМІ.

Про це в ефірі телеканалу «112-Україна» заявив співголова депутатської групи «Партія «Відродження» Віктор Бондар, коментуючи внесення до парламенту законопроекту №6688 щодо протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері.

За його словами, ця законодавча ініціатива депутатів від БПП і «Народного фронту» може негативно вплинути на рівень свободи слова в Україні.

«Я категоричний супротивник будь-яких заборон щодо ЗМІ, зокрема інтернет-видань, без обґрунтованих судових рішень. Запропонований законопроект, на мій погляд, не є ефективним і дієвим. Якщо комусь із політиків не подобається, що про нього пишуть і говорять, то потрібно йти до суду і там доводити свою правоту. Тоді, на підставі рішення суду, або сайт скасовує це повідомлення, або ти можеш наполягати на припиненні його діяльності, якщо вона не законна», – сказав Віктор Бондар.

Водночас, додав він, якщо інтернет-ЗМІ провадить антидержавну, антиукраїнську пропаганду, то ці питання здатна вирішувати Служба безпеки України.

«Якщо йдеться про російську пропаганду в Україні, про відкриття фейкових сайтів, що створюють інформаційні хвилі, то це справді є проблемою. Але для того існують спецслужби, відповідні департаменти в СБУ, які мають всі можливості, аби боротися з таким явищем і давати вчасну оцінку загрозам в інтернет-просторі. Інформаційна політика має контролюватися державою лише в тій частині, де йдеться про антиукраїнську пропаганду, розпалювання міжнаціональної ворожнечі тощо. Але політичні погляди і висловлювання громадян не повинні переслідуватися і обмежуватися», – підкреслив співголова депутатської групи «Партія «Відродження».

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co