У «Відродженні» підбили підсумки парламентської роботи 2017 року

18.12.2017

У 2017 році завдяки спільним зусиллям народних депутатів вдалося ухвалити низку важливих законів, зокрема, ініційованих депутатською групою «Партія «Відродження».

Про це під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій заявив народний депутат групи «Партія «Відродження» Олександр Біловол, коментуючи підсумки парламентської роботи групи в 2017 році.

Серед досягнень «Відродження» у законотворчій роботі він назвав надання місцевим бюджетам частини ренти від видобутку нафти та газу, а також поправки до законодавства, спрямовані на боротьбу з аграрним рейдерством.

«Від 1 січня 2018 року місцеві бюджети отримають 5% від ренти з видобутку нафти та газу – це було наше спільне рішення. Також вже час виносити на голосування опрацьований законопроект, який уможливить боротьбу з аграрним рейдерством. У ньому враховані правки нашого колеги Олега Кулініча. Пропозиції уже схвалені Президентом України. І ми готові підтримати такий спільний проект закону», – сказав Біловол.

Серед інших досягнень депутатської групи він назвав враховані поправки нардепів «Партії «Відродження» до Бюджету на 2018 рік. Зокрема, завдяки цим пропозиціям вдалося зупинити передачу фінансування соціальних пільг в сфері ЖКГ на місцеві бюджети.

«Це були б додаткові 7 млрд грн видатків для місцевих бюджетів, і ми могли б втратили вже створені в нас об’єднані громади. Крім того, вдалося відстояти питання медичної субвенції – це виділення додаткових 5,9 млрд грн для фінансування цієї сфери. І, відзначу особливо, ми змогли разом з вами наполягти на продовженні будівництва Харківського метрополітену. Субвенція, виділена з державної казни місцевому бюджету, дасть змогу вирішити цю проблему», – підкреслив народний депутат групи «Партія «Відродження».

І зауважив, що коли на порядку денному парламенту стоять питання національної безпеки та національних інтересів, Верховна Рада здатна об’єднати зусилля.

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co