Кредити треба не проїдати, а вкладати в розвиток промисловості та будівництво доріг, – Віктор Бондар

23.05.2018

Голова Партії «Відродження», народний депутат України Віктор Бондар закликав уряд повернутися до розгляду законопроектів, які «Відродження» зареєструвала у Верховній Раді, зокрема, на підтримку вітчизняної промисловості. Їх ухвалення допоможе економіці держави стати на ноги, наголошує політик.

«Україну стабільно перетворюють на сировинний додаток Заходу.  Ви все робите заради кредитів, але нічого – заради України. Закликаємо: поверніться до розгляду наших законопроектів! Про підтримку промисловості України, де є десятки механізмів, як українським підприємствам стати на ноги. Про енергозбереження, що дають можливість українцям економити газ, електроенергію. Про програми з утеплення будинків, заміни вікон, котелень тощо. Поверніться до потужних програм будівництва доріг! Не 3 тис. км у рік, а 10-15 тис. км щороку! Тоді за 5 років можна буде відновити дороги в Україні», – заявив під час виступу в парламенті Віктор Бондар.

Кошти, які Україна отримує від МВФ, потрібно спрямувати на підтримку програм енергозбереження, будівництво доріг, мостів та доступне кредитування вітчизняної промисловості. Лише це виведе країну з кризи, додає Віктор Бондар .

«Беріть кредити, дешеві кредити, але не проїдайте їх, а спрямовуйте їх на будівництво доріг, мостів, розвиток промисловості, енергозбереження. Це наша програма, яку ми зареєстрували в парламенті, це наші законопроекти. Прислухайтеся до них!» – сказав народний депутат.

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co