Кандидат у президенти повинен об’єднати всю Україну навколо ідей відродження економіки, – Володимир Пилипенко

23.05.2018

Сьогодні хибно і небезпечно знову ділити Україну на Південно-Східну та Західну, протиставляючи одну частину країни іншій.

Про це заявив голова Політради Партії «Відродження» Володимир Пилипенко, коментуючи заяви деяких політиків про необхідність висування єдиного кандидата на посаду глави держави від південного сходу України.

Він зазначив, що наразі Партія «Відродження» проводить праймеріз для визначення кандидата в президенти від політсили на майбутніх виборах. Утім, на думку політика, сьогодні на часі об’єднувати країну, а не ділити політичні сфери впливу.

«Макіавелівський принцип «розділяй і володарюй» радо експлуатувався усіма українськими політиками понад чверть століття, і результат цього – плачевний. Наша партія стоїть на твердій позиції єдності й неподільності країни. І таким об’єднуючим чинником може бути насамперед економіка. Оскільки в усіх регіонах України люди рівною мірою зацікавлені в роботі й гідних зарплатах. Їм однаково потрібні послуги медицини та освіти, а ці галузі без сильної і успішної економіки приречені», – наголосив Володимир Пилипенко.

За його словами, лише за умови економічного розвитку можлива реалізація усіх соціальних обіцянок, які українські політики, безперечно, щедро роздаватимуть під час виборчої кампанії.

«Усі повинні розуміти, що обітниці політиків підвищити зарплати і пенсії, не скорочувати соціальні пільги, а медицину підняти на європейський рівень – це брехня. Немає в бюджеті країни таких коштів, аби утримувати те, що на ладан дихає. Тому спочатку – відродження економіки, а потім як результат – зростання добробуту людей. І це та правда, яку політики повинні говорити людям. Причому важливо не лише говорити, а й діяти, керуючись такою логікою», – додав голова Політради Партії «Відродження».

Володимир Пилипенко наголосив, що цю просту ідею він намагається донести під час телеефірів та численних зустрічей із людьми.

«Щоб реалізувати цей принцип, потрібне об’єднання зусиль усієї країни. Тут мусить бути і політична воля, щоб відмовитися від зовнішнього управління і кредитної залежності. Якщо ми хочемо в Європу, то повинні будувати її тут і власноруч», – наголосив Володимир Пилипенко.

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co