Депутати місцевих рад

  • Міські (міст обласного значення) ради Вільногірська міська рада Демчишак Юрій Михайлович
    Вільногірська міська рада Коцюба Сергій Миколайович
    Вільногірська міська рада Крижан Тетяна Миколаївна
    Кам’янська міська рада Боговик Сергій Леонідович
    Кам’янська міська рада Дементьєв Дмитро Віталійович
    Кам’янська міська рада Пустовойт Андрій Михайлович
    Кам’янська міська рада Сідоров Сергій Леонідович
    Жовтоводська міська рада Малоок Олена Іванівна
    Жовтоводська міська рада Затинацький Ігор Анатолійович
    Жовтоводська міська рада Кузьминський Олександр Олексійович
    Жовтоводська міська рада Пасічник Оксана Ярославівна
    Марганецька міська рада Волошин Андрій Петрович
    Марганецька міська рада Ваданов Валентин Олександрович
    Марганецька міська рада Євдокименко Євген Вікторович
    Нікопольська міська рада Алейников Леонід Максимович
    Нікопольська міська рада Арутюнова Наталя Миколаївна
    Нікопольська міська рада Базилюк Іван Іванович
    Нікопольська міська рада Бредіхіна Надія Олександрівна
    Нікопольська міська рада Донець Михайло Сергійович
    Нікопольська міська рада Донець Сергій Михайлович
    Нікопольська міська рада Завгородній Сергій Петрович
    Нікопольська міська рада Заграй Олександр Іванович
    Нікопольська міська рада Обиденна Тетяна Славівна 
    Нікопольська міська рада Піддубний Сергій Олександрович
    Нікопольська міська рада Плашихін Володимир Миколайович
    Нікопольська міська рада Саюк Олександр Іванович
    Новомосковська міська рада Дакова Тетяна Дмитрівна
    Новомосковська міська рада Заблуда Віктор Миколайович
    Новомосковська міська рада Коротич Світлана Єгорівна
    Новомосковська міська рада Кузнєцов Володимир Ларіонович
    Покровська міська рада Сорокіна Людмила Миколаївна
    Покровська міська рада Барабах Андрій Миколайович
    Покровська міська рада Бизік Олександр Євгенійович
    Покровська міська рада Запускалов Євген Михайлович
    Покровська міська рада Котій Сергій Григорович
    Покровська міська рада Меркулов Роман Миколайович
    Покровська міська рада Міщенко Дмитро Володимирович
    Покровська міська рада Нагорний Сергій Миколайович
    Покровська міська рада Травка Володимир Іванович
    Покровська міська рада Ужбіда Тарас Вікторович
    Покровська міська рада Ходосовська Тетяна Володимирівна
    Покровська міська рада Шкель Оксана Олексіївна
    Павлоградська міська рада Метелиця Іван Сергійович
    Павлоградська міська рада Назаренко Любов Олексіївна
    Павлоградська міська рада Рєзніков Олександр Борисович
    Першотравенська міська рада Нефьодов Ринат Фаритович
    Першотравенська міська рада Бігдан Іван Іванович
    Першотравенська міська рада Бортник Євгенія Володимирівна
    Першотравенська міська рада Сємєха Віталій Вікторович
    Першотравенська міська рада Турчак Тамара Вікторівна
    Синельниківська міська рада Барановський Володимир Миколайович
    Синельниківська міська рада Брісканкін Владислав Юрійович 
    Синельниківська міська рада Дунаєв Володимир Валерійович
    Синельниківська міська рада Дяченко Тетяна Володимирівна
    Синельниківська міська рада Заіка Олена Володимирівна
    Синельниківська міська рада Заяц Юлія Володимирівна
    Синельниківська міська рада Самусенко Микола Федорович
    Синельниківська міська рада Сітало Андрій Миколайович
    Синельниківська міська рада Солонина Наталія Євгенїівна
    Синельниківська міська рада Стрельченко Наталія Володимирівна
    Синельниківська міська рада Чардимов  Юрій Геннадійович
    Синельниківська міська рада Чубур Іван Іванович
    Тернівська міська рада Миронов Юрiй Володимирович
    Тернівська міська рада Добродькiн Олексiй  Михайлович
    Тернівська міська рада Проховська Наталія Валеріївна 
    Районні ради Апостолівська районна рада Пєнзєв Юрій Борисович
    Апостолівська районна рада Поваричева Лідія Михайлівна
    Апостолівська районна рада Табачнюк Василь Миколайович
    Апостолівська районна рада Таранович Євгенія Іванівна
    Васильківська районна рада Назарчук Світлана Григорівна
    Васильківська районна рада Мудрак Анатолій Анатолійович
    Васильківська районна рада Мудрак Анатолій Петрович
    Верхньодніпровська районна рада Сєргєєва Світлана Володимирівна
    Верхньодніпровська районна рада Єрмоленко Людмила Василівна
    Верхньодніпровська районна рада Лебідь Геннадій Миколайович
    Верхньодніпровська районна рада Фьодоров Сергій Леонідович
    Верхньодніпровська районна рада Яцина Віктор Миколайович
    Дніпровська районна рада Д’яченко Роман Іванович
    Дніпровська районна рада Дмитренко Сергій Олександрович
    Дніпровська районна рада Мальований Григорій Іванович
    Криворізька районна рада Яценко Віталій Володимирович
    Криворізька районна рада Дорошенко Світлана Володимирівна
    Криничанська районна рада Майборода Ігор Анатолійович
    Криничанська районна рада Грушка Олександр Федорович
    Криничанська районна рада Золотаревський Олег Миколайович
    Криничанська районна рада Ковцун Оксана Іванівна
    Магдалинівська районна рада Мигур Григорій Федорович
    Магдалинівська районна рада Бублич Володимир Васильович
    Магдалинівська районна рада Губаренко Василь Іванович
    Магдалинівська районна рада Дробітько Володимир Анатолійович
    Магдалинівська районна рада Душко Іван Федорович
    Магдалинівська районна рада Іванченко Микола Григорович
    Магдалинівська районна рада Лобанова Світлана Василівна
    Магдалинівська районна рада Момот Юрій Миколайович
    Магдалинівська районна рада Пустовіт Василь Васильович
    Магдалинівська районна рада Соловйов Микола Іванович
    Магдалинівська районна рада Суржко Раїса Олексіївна
    Магдалинівська районна рада Швець Сергій Миколайович
    Межівська районна рада Халимендик Павло Олексійович
    Межівська районна рада Коротун Валерій Миколайович
    Межівська районна рада Максимов Геннадій Олександрович
    Межівська районна рада Мележик Олексій Іванович
    Межівська районна рада Науменко Анатолій Анатолійович
    Межівська районна рада Павленко Таїсія Вікторівна
    Межівська районна рада Скляр Тетяна Петрівна
    Нікопольська районна рада Матюк Микола Степанович
    Нікопольська районна рада Гаврилов Олександр Володимирович
    Нікопольська районна рада Деркач Микола Іванович
    Нікопольська районна рада Карапуд Владислав Іванович
    Нікопольська районна рада Кривонос Сергій Іванович
    Нікопольська районна рада Мостика Віктор Арсенович
    Нікопольська районна рада Письменний Микола Григорович
    Нікопольська районна рада Протченко Олександр Вікторович
    Нікопольська районна рада Руда Алла Петрівна
    Нікопольська районна рада Сокур Олена Федорівна
    Нікопольська районна рада Сотнікова Зінаїда Іванівна
    Нікопольська районна рада Стаценко Олексій Васильович
    Новомосковська районна рада Ключніков Сергій Олексійович
    Новомосковська районна рада Жигалко Юрій Анатолійович
    Павлоградська районна рада Кондрачук Іван Васильович
    Павлоградська районна рада Новікова Ольга Борисівна
    Павлоградська районна рада Сеньков Ігор Олегович
    Петриківська районна рада Орел Сергій Юрійович
    Петриківська районна рада Ганенко Валерій Михайлович
    Петриківська районна рада Гладких Андрій Володимирович
    Петриківська районна рада Лящина Оксана Григорівна
    Петриківська районна рада Панко Олег Васильович
    Петриківська районна рада Росіцький Микола Іванович
    Петриківська районна рада Рудовол Віктор Іванович
    Петропавлівська районна рада Павленко Сергій Григорович
    Петропавлівська районна рада Білий Ігор Михайлович
    Петропавлівська районна рада Калиман Олександр Миколайович
    Петропавлівська районна рада Каніболоцький Леонід Васильович
    Петропавлівська районна рада Климчук Леонід Семенович
    Петропавлівська районна рада Пойдун Олександр Іванович
    Петропавлівська районна рада Садовий Іван Анатолійович
    Петропавлівська районна рада Череватенко Роман Володимирович
    Покровська районна рада Василенко Віталій Володимирович
    Покровська районна рада Власенко Любов Миколаївна
    Покровська районна рада Зінченко Геннадій Іванович
    Покровська районна рада Круголь Віктор Іванович
    Покровська районна рада Лапко Микола Іванович
    Покровська районна рада Лисакова Ірина Миколаївна
    Покровська районна рада Михайлюк Микола Іванович
    Покровська районна рада Сайгак Ігор Анатолійович
    Покровська районна рада Скляр Анатолій Петрович
    Покровська районна рада Фісак Євгеній Вікторович
    П’ятихатська районна рада Галаган Раїса Григорівна
    П’ятихатська районна рада Гаращенко Микола Миколайович
    П’ятихатська районна рада Івченко Світлана Евгеніївна
    П’ятихатська районна рада Малоок Тетяна Леонідівна
    П’ятихатська районна рада Миргородський Олександр Євгенійович
    П’ятихатська районна рада Назарчук Микола Сидорович
    П’ятихатська районна рада Троцько Олександр Вікторович
    П’ятихатська районна рада Чуприна Леся Дмитрівна
    Синельниківська районна рада Кравченко Костянтин Валентинович
    Синельниківська районна рада Ісаєв Петро Миколайович
    Синельниківська районна рада Натха Наталія Володимирівна
    Синельниківська районна рада Пікалова Віра Луківна
    Синельниківська районна рада Риженко Геннадій Володимирович
    Синельниківська районна рада Роса Олександр Іванович
    Синельниківська районна рада Черевко Олександр Анатолійович
    Синельниківська районна рада Чорнухіна Інна Федорівна
    Солонянська районна рада Могильний Петро Олександрович
    Солонянська районна рада Кравченко Наталія Іванівна
    Солонянська районна рада Череватий Юрій Григорович
    Софіївська районна рада Літошко Кристина Олексіївна
    Софіївська районна рада Демченко Володимир Йосипович
    Софіївська районна рада Лузан Аліна Вікторівна
    Софіївська районна рада Погасій Олексій Анатолійович
    Томаківська районна рада Скрипченко Наталія Миколаївна
    Томаківська районна рада Логвиненко Олег Вікторович
    Томаківська районна рада Січкаренко Тетяна Миколаївна
    Томаківська районна рада Стрільцова Лідія Степанівна
    Томаківська районна рада Халамай Станіслав Олександрович
    Царичанська районна рада Горбачова Світлана Андріївна
    Царичанська районна рада Галстян Карен Сейранович
    Царичанська районна рада Дениско Валентин Дмитрович
    Царичанська районна рада Дубовик Олександр Володимирович
    Царичанська районна рада Журавель Надія Миколаївна
    Царичанська районна рада Татарко Дмитро Валерійович
    Царичанська районна рада Чумаков Мухаді Мусадійович
    Широківська районна рада Гузенко Сергій Анатолійович
    Широківська районна рада Кикоть Роман Борисович
    Юр’ївська районна рада Орєхов Володимир Павлович
    Районні у містах ради Новокодацька районна у місті Дніпрі рада Стрельніков Олександр Петрович
    Новокодацька районна у місті Дніпрі рада Беззуб Сергій Іванович
    Новокодацька районна у місті Дніпрі рада Лобаченко Ігор Сергійович
    Самарська районна у місті Дніпрі рада Семенюк Валерій Павлович
    Самарська районна у місті Дніпрі рада Лохмаков Олег Миколайович
    Центральна районна у місті Дніпрі рада Сидоренко Олександр Миколайович
    Центральна районна у місті Дніпрі рада Говорушко Світлана Анатоліївна
    Центральна районна у місті Дніпрі рада Піщаль Анатолій Іванович
    Центральна районна у місті Дніпрі рада Черняк Олег Іванович
    Інгулецька районна у місті Кривому Розі рада Варава Євген Кузьмич
    Інгулецька районна у місті Кривому Розі рада Пітерцев Андрій Леонідович
    Центрально-Міська районна у місті Кривому Розі рада Подкопаєв Олег Миколайович
    Центрально-Міська районна у місті Кривому Розі рада Железняк Ігор Вікторович
    Міські (міст районного значення) ради Апостолівська міська громада Штефан Валентина Григорівна
    Апостолівська міська громада Давиденко Олександр Іванович
    Апостолівська міська громада Дерібо Тетяна Василівна
    Апостолівська міська громада Сібякін Андрій Михайлович 
    Зеленодольська міська громада Толкачов Олександр Федорович
    Зеленодольська міська громада Куліш Наталія Григорівна
    Зеленодольська міська громада Скрипник Валентина Миколаївна
    Верхньодніпровська міська рада Чумаченко Валентина Миколаївна
    Верхньодніпровська міська рада Бойко Людмила Іванівна
    Верхньодніпровська міська рада Ковальчук Володимир Іванович
    Верхньодніпровська міська рада Синєпостол Олександр Іванович
    Верхівцівська міська рада Дащинський Сергій Ерикович
    Верхівцівська міська рада Майор Віктор Миколайович
    Верхівцівська міська рада Тупиця Вікторія Володимирівна
    Верхівцівська міська рада Чорноброва Любов Романівна
    Верхівцівська міська рада Чуприна Іраїда Іванівна
    Підгородненська міська рада Євграфов Дмитро Анатолійович
    Підгородненська міська рада Зібарев Володимир Юрійович
    Підгородненська міська рада Кроленко Олександр Миколайович
    П’ятихатська міська рада Заткальницька Тетяна Олегівна
    П’ятихатська міська рада Діхтяр Іван Вячеславович
    П’ятихатська міська рада Мовчан Тетяна Павлівна
    П’ятихатська міська рада Руденко Олександр Петрович

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co