Антон Яценко: «Відродження» наполягає на стовідсотковому фінансуванні державою лікування дітей за кордоном

19.12.2017

Депутатська група «Партія «Відродження» вимагає на законодавчому рівні забезпечити державне фінансування лікування українських дітей за кордоном у повному обсязі.

Про це під час засідання Верховної Ради заявив народний депутат групи «Партія «Відродження» Антон Яценко.

Нардеп нагадав, що влітку, з ініціативи народних депутатів від «Відродження», у Кабінеті міністрів була створена спеціальна робоча група, яка наразі працює над розробкою концепції лікування українських дітей за кордоном цілковито державним коштом.

«Депутатська група «Відродження» вкотре підіймає проблему лікування хворих дітей в Україні. Ми цьогоріч зробили багато кроків у цьому напрямі: вирішили питання кохлеарної імплантації, на 80% закрили потребу лікування дітей за кордоном. Але залишається ще чимало інших проблем, таких, як дитяча онкологія, прийняття закону про рідкісні орфанні захворювання тощо», – підкреслив Антон Яценко.

І наголосив, що у зв’язку з цим депутатська група «Партія «Відродження» наполягає, аби парламент знайшов можливість забезпечити стовідсоткове державне фінансування лікування дітей як в Україні, так і за кордоном.

«Просимо всіх депутатів Верховної Ради, чиновників долучитися до вирішення цього питання. Аби вже в першому кварталі 2018-го ми зробили відповідні законодавчі кроки. Треба припинити ганебну практику, коли Україна є єдиною країною в Європі, де дитинство не фінансується повністю. Це неприпустимо! Тому ми сподіваємося на підтримку інших політичних сил – незалежно від розбіжностей у поглядах на інші політичні проблеми», – наголосив Антон Яценко.

Нагадаємо, під час внесення змін до Держбюджету на 2017 рік були враховані поправки депутатської групи «Партія «Відродження». Так, на лікування онкохворих дітей за кордоном було додатково виділено 186 млн грн. На 5 млн грн збільшили витрати на лікування дітей із ДЦП, на 10 млн грн – на кохлеарну імплантацію.

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co