Андрій Шипко: «Відродження» – за зміни заради людей, а не передвиборчих гасел

04.03.2018

Андрій ШипкоНинішня влада цілковито втратила довіру громадян. Однак українці насамперед потребують справжніх, дієвих реформ, а не чергового виборчого процесу.

Про це в ефірі програми «Нейтральна Територія» на телеканалі «Прямий» розповів народний депутат групи «Партія «Відродження» Андрій Шипко, коментуючи можливість позачергових  парламентських перевиборів.

«До нашої депутатської групи входять виключно мажоритарники. Ми постійно на округах працюємо в прямому діалозі з громадянами, тому знаємо реальні проблеми потреби та запити суспільства. Людям потрібні справжні реформи, які не руйнують нашу країну, а єднають її. Реформи мусять бути з людським обличчям, а не такі, якими вони є нині, – ось що ми підтримуємо», – підкреслив Андрій Шипко.

За словами народного обранця, через провальну політику чинної влади країна невдовзі може залишитися без українців.

«Україна залишається без українців. Нині лише в Польщі кількість трудових мігрантів з України оцінюється у 2 млн осіб. Через так звані реформи ми щодня втрачаємо безліч кваліфікованих фахівців. Незабаром аби записатися на прийом до лікаря, українці змушені будуть їхати за кордон», – сказав Андрій Шипко.

Народний депутат підкреслив, що Партію «Відродження»  вибори не лякають. Проте, розмірковуючи про доцільність дочасних парламентських виборів, потрібно керуватися насамперед питанням: що країна отримає в результаті цих виборів?

«Наша політична сила – за реальні зміни, які мають відбуватися передусім заради людей, а не заради гасел», – наголосив Андрій Шипко.

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co