Андрій Шипко: Уряд повинен створювати умови для розвитку економіки в країні

17.11.2017

Ухвалення законопроекту № 7275, який спрямований на захист бізнесу від тиску силовиків, тільки один з необхідних кроків уряду назустріч підприємцям. Але цього недостатньо, Україні потрібен механізм ефективного розвитку економіки.

Про це під час ефіру на каналі «Прямий» повідомив народний депутат групи «Партія «Відродження» Андрій Шипко.

За словами політика, головним завданням уряду є не просто захист бізнесу і зменшення тиску силовиків на підприємців, а розробка прозорої системи ведення бізнесу.

«Уряд давно заборгував бізнесу. Тому ці кроки, що були зроблені сьогодні, дійсно об’єднали залу. Але «Партія «Відродження» говорить: дивіться в корінь. Дивіться на економічні показники. Бо правильно мої колеги кажуть, дійсно звідки беруться податки, звідки беруться всі соціальні платежі в державі? Це розвиток економіки. Це розвиток бізнесу. Тому наше завдання не просто зробити якісь рамки для силових структур. Ми повинні зробити зрозумілу, просту фіскальну політику для бізнесу», – підкреслив Андрій Шипко.

Нагадаємо, народні депутати більшістю голосів підтримали законопроект, який дозволить ефективно захистити права підприємців від тиску силовиків, а саме: вводити обов’язкову фото- і відеофіксацію обшуків. Так само новий закон забороняє використовувати в обвинуваченні матеріали, які вилучені у підприємців без присутності адвокатів. За нього проголосувало 312 народних депутатів.

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co